Слідкуйте за останніми новинами на facebook

Якщо тебе вабить сцена, чарує магія художнього слова, якщо ти хочеш оволодіти грою на музичних інструментах, оволодіти мистецтвом співу, танцю, опанувати техніками декоративно-прикладного мистецтва, основами дизайну, якщо ти хочеш пов’язати своє життя з мистецтвом, то саме у нас ти зможеш зробити перші кроки допрофесіоналізму, до життєвого успіху, до слави!

У Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського ти не лише отримаєш хорошу освіту, а й навчишся реалізовувати свій творчий потенціал. 

ТОЖ НЕ ВАГАЙСЯ І НЕ ВТРАЧАЙ СВОГО ШАНСУ!

Відео про училище


Повний розмір

 
День відкритих дверей

29 січня у Гадяцькому училищі культури ім. І. П. Котляревського відбувся День відкритих дверей. До училища завітали більше ста старшокласників з різних районів Полтавської області, Липоводолинського та Роменського районів Сумської області.Новорічні ранки

    Кажуть, Новий рік – це свято казки, а отже, з найбільшим нетерпінням його чекають діти, бо для них є цілком реальним існування Діда Мороза і Снігуроньки, Незнайка і Червоної Шапочки, Мальвіни і Буратіно. З цими та іншими казковими персонажами  зустрілася малеча, побувавши на дитячих новорічних ранках, влаштованих студентами і викладачами Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського. Традиційно тут щороку відбуваються  цікаві, веселі й захоплюючі новорічні ранки, які переглядають сотні дітей міста. Цьогоріч казкову виставу подивилися діти з обмеженим станом здоров’я, діти працівників училища, учні початкових класів Римарівської ЗОШ, діти працівників організацій та установ району: ЗАТ «Гадячсир», ГПЗ Глинсько-Розбишівського товариства, НГВУ «Полтаванафтогаз», ГПУ «Полтавагаз видобування».

   Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» під керівництвом Людмили Євгенівни Фастовець підготували захоплююче казкове дійство, де персонажі змінювали один одного, допомагаючи Снігуроньці відшукати ключі до Нового року. Діти з неабиякою цікавістю стежили за казковими перевтіленнями, впізнаючи своїх улюблених героїв. Щоб допомогти Снігуроньці, вони розгадували загадки, грали в ігри, якими рясніло усе дійство, - тобто малеча відчувала себе причетною до новорічного дива.Свято для гадяцьких дітей

     Ось і приходить до завершення рік 2009-й. З кожним днем навколо усе більше відчувається новорічно-різдвяна атмосфера: яскраві прикраси, блискітки, срібні передзвони, ялинкові пахощі, піднесений настрій, подарунки – усім цим ознакам приходу Нового року дає відлік свято Миколая. 19 грудня з нетерпінням чекають усі діти, адже Святий Миколай не тільки принесе омріяні дарунки, а ще й обов’язково похвалить діток за їхню слухняність, хороше навчання та добрі справи. Тож цей день по праву можна назвати святковим.    

   

     Створити і підтримати атмосферу свята для діток з обмеженим станом здоров’я вважають за свій професійний і людський обов’язок викладачі та студенти Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського. Уже стало доброю традицією щороку на день Святого Миколая влаштовувати розважальні заходи для цієї категорії дітей у Територіальному центрі соціального обслуговування населення.             Вважаємо за обов’язок

3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів. На жаль, назвати цей день святом не можемо, бо йдеться про людей, на чию долю випало нести тяжкий хрест фізичної недуги. Та, здається, саме вони, як ніхто інший, вміють цінувати життя, радіти кожному його дню. Державою передбачено низку пільг для людей з обмеженим станом здоров’я, однак мусимо визнати, що далеко не завжди декларовані принципи відповідають  життєвим реаліям. Скоріше, це залежить від влади на місцях. Гадячанам у цьому плані не випадає скаржитися, адже громадську організацію інвалідів та Територіальний центр соціального обслуговування населення очолюють небайдужі до чужого болю З.О.Резніченко та О.Ю.Яковлєва. У тісній співпраці з районною та міською владою вони докладають усіх зусиль, аби полегшити адаптацію людей у суспільстві.

 

 Вступну кампанію розпочато

Незважаючи на те, що лиш зовсім недавно закінчилися вступні екзамени, відбулися зарахування до навчальних закладів, між тим вони уже планують вступну кампанію на наступний рік. Не секрет, що нинішня ситуація з набором абітурієнтів турбує усі, без винятку, ВНЗ. Тому й влаштовуються різноманітні заходи всеукраїнського та регіонального масштабів, аби кожен навчальний заклад зміг представити свою діяльність повною мірою.

Так, у Полтаві наприкінці жовтня укотре проходила презентація ВНЗ усіх рівнів акредитації, у рамках якої відбулися ярмарок соціальних технологій та виставка книжкових видавництв. Сюди завітали представники більш ніж двох десятків навчальних закладів не тільки Полтавщини, але й Харківщини та Київщини.„Митцю не треба нагород, його судьба нагородила”

- такими словами геніальної Ліни Костенко по праву можна охарактеризувати Любов Миколаївну Руду, викладача режисерських дисциплін Гадяцького училища культури. Яскрава, емоційна, творча, креативна – такі епітети найбільше пасують цій жінці, яка у день свого ювілейного дня народження приймала вітання від вдячних колег та студентської молоді. Уся професійна діяльність Любові Миколаївни пов’язана із училищем культури: скільки вражаючих заходів підготовлено нею, скільки студентів завдячують саме їй своєю залюбленістю у професію, скільки неповторних, оригінальних задумів втілено на сцені!„Vivat, студенте, vivat!”

   Укотре у Гадяцькому училищі культури відбувся традиційний щорічний фестиваль ”Таланти твої, першокурснику!”, який проводиться наприкінці жовтня. На меті - розкриття творчого потенціалу студентів першого року навчання, можливість їхньої самореалізації як майбутніх хореографів, вокалістів, музикантів, режисерів. Не секрет, що більшість вступників до цього навчального закладу мріє про велику сцену, тож першим кроком до неї цілком може бути виступ першокурсника на сцені училища культури.

Цьогорічний фестиваль відкрив яскраві обдарування новачків, які підтвердили, що не розминулися зі своїм покликанням, вступивши до училища. Першокурсники-режисери з’явилися на сцені усією групою, щоб довести, що вже здружилися і стали чудовою командою - веселою, співучою, кмітливою і, безперечно, талановитою.

Чудові вокальні дані продемонстрували першокурсники Аліна Курта, Валерія Порубай, Наталія Даниленко, Іванна Лазоренко, Олександр Яремко: пісні у їхньому виконанні викликали у залі бурхливі аплодисменти. Варто додати, що Наталія та Іванна вступили до училища, уже маючи інші спеціальності, однак, прагнучи розвинути свої неабиякі вокальні здібності, обидві обрали Гадяцьке училище культури.Мріють стати художниками

   У переддень Дня художника у Гадяцькому училищі культури ім. І. П. Котляревського експонувалася виставка творчих робіт студентів спеціалізації „Декоративно-прикладне мистецтво”, організована і проведена викладачем живопису Орел Лідією Олексіївною. Присвячена виставка до професійного свята художників, яке відзначали 12 жовтня. Усього в експозиції виставки представлено 100 робіт аквареллю, гуашшю, олійними фарбами та графічними матеріалами. Тематика робіт найрізноманітніша: краєвиди рідного Гадяча та його околиць, портрети сучасників, натюрморти в реалістичній та декоративній манері, сюжетно-тематичні композиції.«Ми чуємо музику серцем…»

На початку навчального року викладацький і студентський колектив спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти)  Гадяцького училища культури вітали  своїх першокурсників з початком навчання. Цього дня їх супроводжувала музика, для них відчинялися усі двері. Першокурсники мали можливість переконатися, що тут панує творча піднесена атмосфера; особливо приємно вражені були від знайомства з викладачами комісії народних інструментів з класу бандури, домри, сопілки, гітари та викладачами комісії баяна й акордеона. „Учителю вклоняємось доземно...”

День учителя – одне з найурочистіших професійних свят, адже кожен, ким би він не був, свого часу мав наставника, вихователя, вчителя. Великі вчені й визначні мислителі, перш ніж стати тим, ким є, також були учнями своїх учителів. Ніхто, ніколи й ніде не ставав сам по собі художником, музикантом, поетом...
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ]
 
Новини училища
  Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище
  До уваги роботодавців та абітурієнтів
  Підвищували кваліфікацію хормейстери області

Контакти

Телефонуйте:

+38 (05354) 2-16-50

+38 (05354) 2-34-37

email: gadyachkultura@gmail.com

gadyach_kultura@ukr.netРекомендуйте нас

Сторінка АБІС Koha


Головна сторінка | Училище | Абітурієнту | Творчість | Спеціальності | Медіатека | Конкурси

© 2009—2012 Гадяцьке училище культури
Навчання за спеціальностями «Видовищно-театралізовані заходи» , «Народне пісенне мистецтво» «Народне інструментальне мистецтво» Баян (акордеон), «Народне інструментальне мистецтво», (духові інструменти) «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Бібліотечна справа», «Народна хореографія». Гадячское училище культуры имени Котляревского официальный сайт.
Сделать сайт в Харькове можно в «Укринтернет»