Слідкуйте за останніми новинами на facebook

Якщо тебе вабить сцена, чарує магія художнього слова, якщо ти хочеш оволодіти грою на музичних інструментах, оволодіти мистецтвом співу, танцю, опанувати техніками декоративно-прикладного мистецтва, основами дизайну, якщо ти хочеш пов’язати своє життя з мистецтвом, то саме у нас ти зможеш зробити перші кроки допрофесіоналізму, до життєвого успіху, до слави!

У Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського ти не лише отримаєш хорошу освіту, а й навчишся реалізовувати свій творчий потенціал. 

ТОЖ НЕ ВАГАЙСЯ І НЕ ВТРАЧАЙ СВОГО ШАНСУ!

Відео про училище


Повний розмір

 
«Пісенний вернісаж»

   Укотре у Гадяцькому училищі культури ім.І.П Котляревського відбувся традиційний «Пісенний вернісаж». Очима фотографа Володимира Павлюченка  захід виглядав так:

 

 

 Конкурси, конкурси!
   Ось уже кілька років поспіль гостинно відчиняються двері Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського перед юними учасниками обласних конкурсів: читців – «Поетична зірка», пісенного - «Душі пісенної криниця» та регіонального конкурсу образотворчого мистецтва «Барви рідної землі».
   Не став винятком і цей рік. 116 школярів з усіх куточків Полтавщини завітали до Гадяцького  училища культури, яке по праву вважається осередком  збереження національного мистецтва і розвитку творчих талантів.  Цьогорічні конкурси, що відбувалися під гаслом «Горить мені пам`ять у серце, як ртуть», було присвячено  65-й річниці Великої Перемоги. Усі учасники глибоко прониклися цією темою, засвідчивши вибором свого репертуару й образотворчими роботами вдячність героям війни за можливість жити і творити під мирним небом.

«Веселі музики» у Гадячі

   До Гадяцького училища культури у рамках фестивалю мистецтв «Слава роду Полтавського»  завітав фольклорний ансамбль Національної філармонії України «Веселі музики». Кураторами гастролей гурту на Полтавщині стали В.Д. Годзенко, начальник управління культури ОДА, та М.І. Жорновий, директор Полтавської обласної філармонії.
З поклоном до Гоголя

   «Молитвою» на слова Миколи Гоголя, сьогодні у 201-річницю народження геніального письменника, відзначили  пам`ять свого великого земляка студенти і викладачі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.  Цей величний музичний твір, написаний на слова Гоголя талановитим музикантом, викладачем училища Григорієм Харковиною, прозвучав у виконанні студентів училища біля пам`ятника Миколі Гоголю, що знаходиться біля музею письменника у селищі Великі Сорочинці Миргородського району.

    Делегацією гадячан на чолі з керівником спеціальності «Народне пісенне мистецтво» Олексієм Свиридом було покладено квіти до пам`ятника, подаровано партитуру  хорового твору та запис «Молитви» - ці подарунки поповнять експозицію музею. 


А.М.Насменчук, директор Гадяцького училища культуриДиво писанкове

   Уже стало доброю традицією у Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського  напередодні Великодніх свят влаштовувати виставку творчих робіт студентів та викладачів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» під назвою  «Диво писанкове».

   Писанка – один із національних символів України: звичай оздоблювати яйце як загальнолюдський символ створення світу існував ще за язичницьких часів. Для наших далеких пращурів це був знак весняного сонця, що несе тепло, відродження природи, визволення її від кайданів морозу та снігу. І щоб привітати яскраве весняне сонечко, привернути його життєдайну силу до свого дому, вони розписували яйце знаками-символами. Дуже схожі орнаментальні малюнки знаходять і на керамічних виробах часів трипільської культури.
Подарунок від «Сусідів»

   День працівників культури – професійне свято тих, хто прагне зробити світ кращим завдяки пісні й танцю, промовистому слову й образотворчому мистецтву. Тож працівники і студенти Гадяцького училища культури по праву вважають цей день своїм професійним святом. Вітаючи з ним, директор училища А.М.Насменчук наголосив, що в усі без винятку свята, коли інші відпочивають, настає найвідповідальніша і найдієвіша пора для роботи  працівників саме цієї сфери.

   Привітати колег з професійним святом до Гадяцького училища культури завітав самодіяльний вокально-інструментальний колектив «Сусіди» з Градизька. Художній керівник гурту – студент ІІІ курсу заочного відділення спеціалізації «Народне  пісенне мистецтво» Ростислав Галаган. У складі колективу: Валентина Матвієнко, Віктор Матвієнко та Григорій Соколовський.
Свято весни

   Зі святом 8 Березня вітали студенти Гадяцького училища культури своїх викладачів, ровесниць та усіх працівниць навчального закладу. Студенти ІІІ курсу спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Народне інструментальне мистецтво» під керівництвом В.І.Катіби підготували святкову програму «Перед твоєю величчю вклонюся», у якій концертні номери гармонійно перепліталися зі щирими поздоровленнями: жоден структурний підрозділ училища не обминули студенти своєю увагою. Зі словами вдячності до представниць прекрасної половини звернувся і директор навчального закладу А.М. Насменчук.

 Радісний настрій, перші весняні квіти, теплі привітання створили цього дня у стінах училища неповторну атмосферу свята.

 

В. Криворучко

 

 Ювілеї!

    Днями у Полтаві широко відзначався 60-літній ювілей Віталія Скакуна - Народного артиста України, композитора, художнього керівника і диригента симфонічного оркестру Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. М.Гоголя. 10 років очолює ювіляр  цей славний  колектив, який знають найкращі сцени Європи, у репертуарі якого – десятки симфонічних і оперних творів, колектив, з яким працювали відомі музиканти-інструменталісти та видатні солісти Національної опери України і  Большого театру (Москва).Свято молодості

   З-поміж численних масових заходів, що, зважаючи на специфіку навчального закладу, традиційно відбуваються у Гадяцькому училищі культури, є ті, на які студентство чекає особливо. І хоч день Святого Валентина зазвичай не позначають червоною датою у календарях, однак  саме з ним юнь пов’язує багато надій та сподівань. Свято закоханих сердець зібрало в актовій залі училища культури не тільки колектив навчального закладу, але й молодь міста, що завжди залюбки відвідує святкові заходи, влаштовані в училищі.

 

 

 Відкриття спортивного комплексу

   29 січня у приміщенні гуртожитку Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського було відкрито спортивний комплекс для фізкультурно-оздоровчих занять студентів.

   Донедавна тут функціонував пристосований тренажерний зал: тісний, нездатний вмістити усіх бажаючих.  Майже рік тривав капітальний ремонт підвальних приміщень, які було переобладнано у зручні, укомплектовані зали для проведення занять фізвиховання для студентів основної та спецгруп, секційних занять з важкої атлетики, аеробіки, гімнастики. Спортивний комплекс включає три зали, облаштовані санвузли та роздягальні. Він забезпечений водонагрівачами та усім необхідним спортивним інвентарем. 
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ]
 
Новини училища
  Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище
  До уваги роботодавців та абітурієнтів
  Підвищували кваліфікацію хормейстери області

Контакти

Телефонуйте:

+38 (05354) 2-16-50

+38 (05354) 2-34-37

email: gadyachkultura@gmail.com

gadyach_kultura@ukr.netРекомендуйте нас

Сторінка АБІС Koha


Головна сторінка | Училище | Абітурієнту | Творчість | Спеціальності | Медіатека | Конкурси

© 2009—2012 Гадяцьке училище культури
Навчання за спеціальностями «Видовищно-театралізовані заходи» , «Народне пісенне мистецтво» «Народне інструментальне мистецтво» Баян (акордеон), «Народне інструментальне мистецтво», (духові інструменти) «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Бібліотечна справа», «Народна хореографія». Гадячское училище культуры имени Котляревского официальный сайт.
Сделать сайт в Харькове можно в «Укринтернет»