Слідкуйте за останніми новинами на facebook

Якщо тебе вабить сцена, чарує магія художнього слова, якщо ти хочеш оволодіти грою на музичних інструментах, оволодіти мистецтвом співу, танцю, опанувати техніками декоративно-прикладного мистецтва, основами дизайну, якщо ти хочеш пов’язати своє життя з мистецтвом, то саме у нас ти зможеш зробити перші кроки допрофесіоналізму, до життєвого успіху, до слави!

У Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського ти не лише отримаєш хорошу освіту, а й навчишся реалізовувати свій творчий потенціал. 

ТОЖ НЕ ВАГАЙСЯ І НЕ ВТРАЧАЙ СВОГО ШАНСУ!

Відео про училище


Повний розмір

 
Висока оцінка визнаних митців
17 червня у приміщенні Українського фонду культури у Києві відкрилася виставка робіт викладачів та студентів спеціалізації «Декоративно-прикладне  мистецтво» Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського. Знані далеко за межами Полтавщини завдяки своїм роботам, викладачі спеціалізації на чолі із Заслуженим майстром України Григорієм Кисілем неодноразово влаштовували виставки власних та студентських робіт у столичних залах. Цього разу їх запрошено Українським фондом культури, який очолює відомий поет і громадський діяч Борис Олійник. Сам виходець з Полтавського краю, він радо вітав своїх земляків, які презентували унікальну виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва.


Експозиція виставки


Гадяцькі студенти на Курській землі

   З 3 по 6 червня на благодатній Курській землі, Російської федерації, відбулась традиційна, цього року Х ювілейна «Коренская ярмарка – 2010» до участі в якій, разом з відомими колективами, а зокрема: Кубанським козачим хором, були запрошені і студенти Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, учасники ансамблю «Джерело» (керівник – заслужений працівник культури України Г.О.Островний).

  Учасники творчих колективів, які прибули з Молдови, Білорусії, Дагестану та інших держав – побратимів, разом з місцевими жителями, дружніми оплесками та щирими оваціями зустріли учасників ансамблю, які подарували глядачам такі хореографічні постановки, як: «Ой при лужку», «Закаблуки», «Русская плясовая» та український народний танець «Гопак».
Свято для дітей

«Збережемо звичаї, традиції та свята нашого краю!»

- під  таким гаслом відбувався захист курсових робіт з дисципліни «Народознавство» студентів-другокурсників спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи». Керівник курсових робіт – викладач вищої категорії Гадяцького училища культури Галина Григорівна Сидоренко.

   Захист курсових робіт включав у себе не тільки виклад теоретичних знань за обраною студентом темою, але й дослідницький матеріал, факти, записані від старожилів тієї чи іншої місцевості нашої області. Проте найцікавішим було представлення додаткових матеріалів: сценаріїв, зразків усної народної творчості, фотоматеріалу тощо. Студенти захоплено розповідали про історію та видатних постатей рідного краю, про особливості обрядовості й традицій різних районів Полтавщини. Свідченням небуденності такої події, як захист перших у студентському житті курсових робіт, став і зовнішній вигляд (багато хто одягнув український національний костюм), і манера викладу – жвава, емоційна, завзята.
Магія музики
Не секрет, що нинішню молодь важко чим здивувати, розчулити, особливо коли йдеться про музичні уподобання. Та все ж, найвищим критерієм тут є здатність музики зачаровувати, полонити, впливати на найтонші душевні порухи. У цьому мали змогу переконатися студенти Гадяцького училища культури, до яких із концертом завітали колеги – капела бандуристів «Любава» Полтавського музичного училища ім. М.Лисенка. Керівник  капели, яка є лауреатом численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, - колишній викладач Гадяцького училища культури Юлія Хниченко.

Творчий звіт котляревців
   Святкування цьогорічного свята 9 Травня – особливе, адже це ювілейна річниця Великої Перемоги.  До 65-ліття Перемоги у Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського було присвячено низку творчих заходів, що відбувалися упродовж кількох місяців під гаслом «Горить мені пам`ять у серце, як ртуть». А увінчалися вони великим творчим звітом, що відбувся 9 травня, зібравши численну кількість глядачів. Жителі Гадяча знають, що звітний концерт творчих колективів училища культури – це завжди подія для міста. Ось і цього разу вкотре переконалися: коли звітує мистецька дружна родина котляревців, міська площа раз у раз вибухає гучними оплесками, вітаючи виконавців.
Пам`ять серця

   Напередодні  відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги студенти та викладачі Гадяцького училища культури провели біля Вічного вогню Лінійку пам`яті під назвою «Вклонімося великим тим рокам». На зустріч зі студентами завітала Оксана Гаврилівна Суліковська, ветеран Великої Вітчизняної війни, колишній викладач училища. Її розповідь про буремні часи своєї молодості глибоко вразила  і схвилювала слухачів, бо чим далі відходять у вічність події наймасштабнішої  війни ХХ століття, тим ціннішими для нас стають спогади її очевидців та безпосередніх учасників. 

фото 1945 року
Так тримати!

   Укотре народний ансамбль танцю «Джерело» Гадяцького училища культури під керівництвом Заслуженого працівника культури України Григорія Островного доводить свій потужний  творчий потенціал, високу працездатність та конкурентоспроможність.  Будучи знаним і відомим колективом у Полтавській області, «Джерело» неодноразово підкоряло сцени інших регіонів України. В останніх числах квітня відбулося ще кілька переконливих перемог ансамблю: 25 квітня у Харкові у рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народного танцю імені П.П. Вірського колектив було визнано одним з найкращих. Голова вельми представницького журі Мирослав Вантух - художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.П. Вірського, Герой України, голова Національної хореографічної спілки України – високо оцінив творчі здобутки гадячан, що пройшли у третій тур фестивалю-конкурсу, який відбудеться у жовтні у Києві.
Дзвони Чорнобиля

   Чорнобиль… Мертва зона… Сьогодні ці слова гірким болем відлунюються в наших серцях. І в серцях тих, хто ніби вчора - плечем до плеча - стояв на цій стражденній землі, щоб урятувати нас і нашу державу. Люди, які, не шкодуючи свого життя, вступили у двобій з пекельною силою атома заради нашого майбутнього.
Фортепіанний концерт

   24 квітня до 170-річчя від дня народження П.І.Чайковського у Гадяцькому училищі культури відбувся концерт фортепіанної музики. Фортепіано як навчальна дисципліна вивчається на усіх спеціалізаціях спеціальності «Народна художня творчість», тож концертна програма включала виступи студентів-хоровиків, народників, режисерів. Незважаючи на те, що більшість виконавців тільки в училищі почали знайомство з фортепіано, вони показали хороший рівень підготовки, засвідчивши послідовну і кропітку роботу викладачів дисципліни. Усіх викладачів  циклової комісії представили на концерті їхні студенти, частина номерів виконувалися у чотири руки – викладач зі своїм студентом, складніші твори грали викладачі, демонструючи слухачам високий рівень виконавської майстерності.

   Найбільше запам`яталися виступи студентів Лідії Сундук, Аліни Ніколаєнкової, Іванни Лазоренко, Наталії Крамаренко, Михайла Клименка. Блискуче володіння інструментом продемонстрували викладачі О.І.Юревич, Н.В.Насменчук, І.О.Кузнєцова, О.Г.Грінченко, О.М.Кузьменко.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ]
 
Новини училища
  Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище
  До уваги роботодавців та абітурієнтів
  Підвищували кваліфікацію хормейстери області

Контакти

Телефонуйте:

+38 (05354) 2-16-50

+38 (05354) 2-34-37

email: gadyachkultura@gmail.com

gadyach_kultura@ukr.netРекомендуйте нас

Сторінка АБІС Koha


Головна сторінка | Училище | Абітурієнту | Творчість | Спеціальності | Медіатека | Конкурси

© 2009—2012 Гадяцьке училище культури
Навчання за спеціальностями «Видовищно-театралізовані заходи» , «Народне пісенне мистецтво» «Народне інструментальне мистецтво» Баян (акордеон), «Народне інструментальне мистецтво», (духові інструменти) «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Бібліотечна справа», «Народна хореографія». Гадячское училище культуры имени Котляревского официальный сайт.
Сделать сайт в Харькове можно в «Укринтернет»