Слідкуйте за останніми новинами на facebook

Якщо тебе вабить сцена, чарує магія художнього слова, якщо ти хочеш оволодіти грою на музичних інструментах, оволодіти мистецтвом співу, танцю, опанувати техніками декоративно-прикладного мистецтва, основами дизайну, якщо ти хочеш пов’язати своє життя з мистецтвом, то саме у нас ти зможеш зробити перші кроки допрофесіоналізму, до життєвого успіху, до слави!

У Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського ти не лише отримаєш хорошу освіту, а й навчишся реалізовувати свій творчий потенціал. 

ТОЖ НЕ ВАГАЙСЯ І НЕ ВТРАЧАЙ СВОГО ШАНСУ!

Відео про училище


Повний розмір

 
17 листопада - Міжнародний день студента

   17 листопада весь світ святкує Міжнародний день студента і наше училище не виключення.

   З самого ранку був оголошений день студентського самоврядування, близько 35 учнів IV та III курсів проводили заняття серед студентів першокурсників. Ми члени студентського парламенту з власного досвіду можемо сказати, що це не просто, але надзвичайно приємно, коли до тебе проявляють повагу і розуміння.

   Ввечері весь студентський колектив з нетерпінням чекав на концерт «Твої таланти першокурсник», що був приурочений до свята.

   Розпочався концерт оголошеням Олени Анатоліївни, про те, що в училищі День студента. Чарівні ведучі у складі Максима Гергала та Анастасії  і Дарії Сов розпочали фестиваль студентської творчості.

   Цікавий задум виник у студентів I НХ. Вони виконували танець «Музей воскових фігур». Сюжет ніби то звичайний, коли прибиральниця засинає, а герої казок оживають. Але незвичне поєднання трьох жанрів танцю, а саме балету, українського і латинського, надзвичайно активізувало глядачів і спонукало до гучних оплесків.
Вклоняюсь Слову,бо воно - ті крила, що піднімають душу в небеса…

   Вже тринадцятий рік поспіль вся Україна святкує День української писемності та мови.  Це свято було встановлене указом Президента України від 6.ХІ.1997, в якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляємо: « Установити в Україні день писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам`яті преподобного Нестора Літописця».Це закономірно, бо саме Нестор стояв біля витоків української писемності.

   Преподобний Нестор – літописець – киянин, у сімнадцять років прийшов у Києво – Печерську лавру послушником. Прийняв його сам засновник монастиря преподобний Феодосій. Молитвою та послухом юний сподвижник невдовзі перевершив найвидатніших старців. Під час постригу в ченці Нестор був удостоєний сану ієродиякона. Книжкова справа стала змістом його життя.

   Найвизначнішою працею Нестора – літописця є «Повість временних літ» - літописне зведення, складене у Києві на початку ХІІ століття. Це перша у Київській Русі пам`ятка, в якій історія держави показана на широкому тлі світових подій. Тому преподобного Нестора – літописця можна по праву вважати батьком не лише вітчизняної історії, а й словесності.

   Щорічно це свято відзначається і в Гадяцькому училищі культури імені І.П.Котляревського. Цього року студенти ІІІ НПМ під керівництвом викладача української мови О.В.Базавлук  підготували і провели  загальну виховну годину «Вклоняюсь Слову, бо воно – ті крила, що піднімають душу в небеса…».Пісенне мистецтво в сучасних умовах

   З 2 по 13 листопада 2010 року підвищували кваліфікацію керівники аматорських хорових (вокальних) колективів області.

   Тема навчання, яка порушувалася на заняттях: «Пісенне мистецтво в сучасних умовах. Проблеми. Перспективи розвитку жанру. Досвід роботи».

   Слухачі отримали методичну та практичну допомогу з питань специфіки вокально-хорової роботи в аматорських колективах різних художньо-виконавських напрямів; з питань репертуарної політики,  яка тісно пов`язана з етапами становлення творчого аматорського хорового (вокального) колективу, особливостями аранжування та перекладень для хору та його концертною діяльністю, з сучасними комп`ютерними технологіями та їх застосуванням на практиці; обговорювалися етичні аспекти поведінки керівника аматорського хорового колективу.

   7 листопада відбулося виїзне заняття на базі регентського хору Михайлівської церкви (м. Гадяч), де особлива увага приділялася саме вокальній культурі аматорського хорового колективу та специфіці його діяльності.

 Від усієї душі

    Добре, коли людина навіть у злі й темряві висіває у світ добро. Благо  тій людині.

  Адміністрація, викладацький та студентський склад Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського  висловлюють щиру подяку Олексію Сергійовичу Соломасі, випускнику заочного відділення спеціалізації «Видовищно  - театралізовані заходи» (2010 року), мешканцю м. Біла Церква  Київської області  за  дорогий подарунок училищу – акордеон «Вельтмейстер».

    Не дарма кажуть, що не в грошах вимірюється людське щастя. І це справді так, адже, крім них, існує багато інших важливих людських цінностей


Курси підвищення кваліфікації – вимога сьогодення

   У наш динамічний час державі і суспільству потрібен високо компетентний, всебічно розвинений працівник культури, професіонал, який володіє глибокими теоретичними знаннями, досвідом національної та світової культури, здатний до творчих, нестандартних рішень, готовий до роботи в умовах ринку, який орієнтується в сучасній соціокультурній ситуації. Розв`язання цієї проблеми можливе за умови ефективного функціонування дієвої системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників культурно-мистецької сфери.

   17 років тому у Полтаві припинили свою діяльність обласні курси підвищення кваліфікації і відновити їх справа непроста і з боку фінансового, і організаційно-методичного.

   У 2009 році за пропозицією Заслуженого працівника культури України директора училища А.М.Насменчука, рішенням колегії управління культури Полтавської обласної державної адміністрації було доручено відкрити курси на базі навчального закладу, який є власністю обласної ради, має потужну матеріально-технічну  і  навчально-методичну базу, високопрофесійний  викладацький склад. Крім того, це буде ефективним використанням майна обласної ради

   З нового 2010 – 2011 навчального року на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського розпочав свою діяльність структурний підрозділ навчального закладу – відділення підвищення кваліфікації працівників культури Полтавщини.Форум мистецтв у Ялті

   На гостинній кримській землі,  в історичному місті Лівадія з 23 по 29 вересня проходив фестиваль – конкурс «Форум мистецтв слов̕янських народів» за участі виконавців у вокально–хоровому, хореографічних жанрах від України, Росії та Білорусі, учасників виставки «Місто майстрів» з усієї нашої країни. Організатор форуму – Міністерство культури і масових комунікацій Російської Федерації.

   Цей фестиваль проводився за участі і для дітей та молоді всіх  слов’янських країн. Тут яскраво були представлені художні колективи та талановиті солісти – вокалісти з Росії  (м. Самара, м. Єлець, м. Курськ, м. Омськ) і України (м. Хмельницький, м. Кривий Ріг, м. Ялта, м. Сімферополь). Полтавську ж область представляв народний ансамбль танцю «Джерело» - керівник та балетмейстер заслужений працівник культури, викладач хореографічних дисциплін Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського Григорій Олексійович  Островний.  Незважаючи на короткий термін підготовки до фестивалю після літніх канікул, колективом була  підготовлена програма з семи танців, серед яких були  і два конкурсні танці. Візиткою колективу стали вокально-хореографічні композиції «Гадяцькі гуляночки» та «Ой при лужку» .День учителя

Красива осінь вишиває клени, а перші дні жовтня дарують нам теплі

і радісні свята – Всеукраїнський  день бібліотек, Міжнародний день музики, День учителя.

Учитель… Одна з найважливіших і почесних професій. Вона – для обраних. Саме учителі щодня стоять перед прицілом сотень допитливих очей, і терпляче, крок за кроком ведуть  учнів та студентів на вищі сходинки пізнання. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він зазирає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

Яке ж серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його студентам, і якою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій нестаріючій душі.

Саме таким – люблячим, терплячим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу вчителям і присвячувалося  свято, яке відбулося 30 вересня в Гадяцькому училищі культури імені І.П.Котляревського. З теплотою і вдячністю студенти привітали ветеранів праці училища. Вітанням для них став виступ юних митців ансамблю «Модерн» студії естетичного виховання, керівник Наталія Берус.

   У привітальному слові директор училища А.М.Насменчук наголосив, що сьогоднішнє дійство проходить під покровом світлого і величного свята, бо  весь християнський люд в цей день  відзначає  ще й свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії  - тобто мудрості . Побажав усім присутнім віри, надії, любові, терплячості, а головне – мудрості. Почесними грамотами училища з нагоди свята були нагороджені викладачі та працівники училища.
Гадяцькому училищу культури - 75!

    11 вересня  у рамках святкування Дня міста відбулася ціла низка урочистостей з нагоди 75-літнього ювілею Гадяцького училища культури   ім. І.П. Котляревського. Цей навчальний заклад знаний і шанований по всій Полтавщині, творчі колективи училища не раз з честю представляли Гадяч не тільки на обласному, а й на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Випускники училища різних років, займаючись благородною справою відродження і збереження національного мистецтва та культури, завжди з вдячністю відгукуються про училище як про першу школу життя.  Тож не дивно, що цього дня до рідного навчального закладу зібралися більше чотирьохсот  його випускників. Зокрема:керівник оркестру Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області – випускник Гадяцького училища культури, спеціалізації «Духові інструменти» 1975 року, заслужений діяч мистецтв України  Віктор  Губаренко, випускники Гадяцького училища культури 1960 року випуску, автори чотирьох знаних і улюблених на Полтавщині збірок музичних творів:  Анатолій та Катерина Недовінчані, випускниця хорової спеціалізації 1989 року, заслужена артистка України Тетяна Садохіна, випускник хореографічної спеціалізації 1999 року, керівник зразкового ансамблю танцю «Променад» Центру естетичного виховання м. Миргорода, фіналіст Всеукраїнського телешоу «Танцюю для тебе»  Андрій Матвієнко, випускниця хорової спеціалізації 1993 року, заслужений працівник культури України  Юлія Глущенко, лауреати Міжнародних конкурсів народної хореографії, солісти театру народного танцю Харківської академії культури, випускники хореографічної спеціалізації 2007, 2008 року Іван Василина та Артем Мороховець, випускниця хорової спеціалізації, професор кафедри теорії та історії культури Київського національного університету культури і мистецтв, кандидат педагогічних наук Людмила Павлівна Бойко та багато інших почесних гостей.Урочистості з нагоди 75-літнього ювілею Гадяцького училища культури

 


11 вересня 2010 року, у День міста Гадяча, відбудуться урочистості з нагоди

75-літнього ювілею Гадяцького училища культури ім. І.П. КотляревськогоВступна кампанія - у розпалі!
У Гадяцькому училищі культури триває вступна кампанія: цього року до нашого закладу на денну форму навчання подали документи близько 200 осіб – це при тому, що бюджетних місць усього 65. Найбільший конкурс – на спеціальності «Хореографія» та «Видовищно-театралізовані заходи» - по 4 особи на місце[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ]
 
Новини училища
  Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище
  До уваги роботодавців та абітурієнтів
  Підвищували кваліфікацію хормейстери області

Контакти

Телефонуйте:

+38 (05354) 2-16-50

+38 (05354) 2-34-37

email: gadyachkultura@gmail.com

gadyach_kultura@ukr.netРекомендуйте нас

Сторінка АБІС Koha


Головна сторінка | Училище | Абітурієнту | Творчість | Спеціальності | Медіатека | Конкурси

© 2009—2012 Гадяцьке училище культури
Навчання за спеціальностями «Видовищно-театралізовані заходи» , «Народне пісенне мистецтво» «Народне інструментальне мистецтво» Баян (акордеон), «Народне інструментальне мистецтво», (духові інструменти) «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Бібліотечна справа», «Народна хореографія». Гадячское училище культуры имени Котляревского официальный сайт.
Сделать сайт в Харькове можно в «Укринтернет»