Слідкуйте за останніми новинами на facebook

Якщо тебе вабить сцена, чарує магія художнього слова, якщо ти хочеш оволодіти грою на музичних інструментах, оволодіти мистецтвом співу, танцю, опанувати техніками декоративно-прикладного мистецтва, основами дизайну, якщо ти хочеш пов’язати своє життя з мистецтвом, то саме у нас ти зможеш зробити перші кроки допрофесіоналізму, до життєвого успіху, до слави!

У Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського ти не лише отримаєш хорошу освіту, а й навчишся реалізовувати свій творчий потенціал. 

ТОЖ НЕ ВАГАЙСЯ І НЕ ВТРАЧАЙ СВОГО ШАНСУ!

Відео про училище


Повний розмір

 
Пісня – це святе

Кожен має зробити вибір: йти дорогою світлою чи темною. Вибір цей нелегкий. Зробити його нам  часто допомагає милозвучна і могутня пісня. Пісня додає життю радості, а інколи – смутку. Пісня витримує випробування часом. Вона – ніжна колискова для малят і святиня для солдат у роки війни. Але в наш час пісня дуже змінилася. Молодь звикла до того, що пісня – це щось гучне і швидке. Але ж ні! Пісня – це те, що лине від серця, це святиня, вічний вогонь у наших серцях.Приїхали, щоб перемогти
З 26 по 28 листопада 2010 року в приміщенні Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка  проходив Всеукраїнський  фестиваль – конкурс вокально – хорового мистецтва імені М.К.Кондратюка «Пісенний край» . Організаторами проекту фестивалю –конкурсу стали Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Європейська молодіжна ліга» та Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка.


Саша Геращенко увійшов до 10-ки кращих танцюристів України!

   Наш земляк Саша Геращенко увійшов до 10-ки фіналістів проекту "Танцюють всі-3", став рекордсменом шоу, а також маєвболівальників серед фіналістів минулого сезону популярного ТБ-проекту.

   П`ятий прямий ефір проекту "Танцюють всі-3" став екватором шоу. Цього дня визначилася 10-ка фіналістів, до якої увійшов і наш земляк Саша Геращенко. Віднині шоу входить в нову фазу. Про все це докладніше – далі.

   Перед виходом на сцену, 19 листопада, Саша особливо хвилювався, і не дивно, адже цього дня він у парі з Мартою танцював найскладніший для нього танець на проекті. Нашому танцюристові дістався знову не його рідний стиль танцю, а запальний рок-н-рол.

На шоу "Танцюють всі-3" Саша і Марта швидко старіють

   Їх залишилося 12-ть, дванадцять кращих танцюристів України. І наш земляк Саша Геращенко в їх числі продовжує боротьбу за головний приз шоу "Танцюють всі-3". В п`ятницю, 12 листопада, на каналі СТБ відбулася трансляція 4-го прямого ефіру танцювального проекту. Для Саші і його партнерки Марти цей ефір став одним з найскладніших.

   Цього разу прихильників проекту чекав сюрприз - членів журі шоу стало більше. До вже звичних нам суддів приєднався і всесвітньо відомий хореограф із США, постановник танцювальних номерів співачок Леді Гага і Кетті Пері - Майкл Швондт.Саша Геращенко розбив стіну на проекті "Танцюють всі - 3"!

   Саша Геращенко на проекті "Танцюють всі-3" не лише ігнорує ніжні почуття своєї партнерки Марти, але і систематично б`є дівчину. Повірили? Судді і глядачі, що бачили незвичайну танцювальну постановку для цієї пари, - теж.

   5 листопада в прямому ефірі каналу СТБ Саша і Марта танцювали хіп-хоп. Для нашого земляка, як і для його партнерки з Дніпропетровська, цей стиль танцю був «не рідним», проте за рекордно короткий час танцюристи змогли освоїти новий для себе стиль і складну постановку.Сумасшедшие танцоры – сумасшедший успех!

   Неожиданно для всех телезрителей, следящих за участием в проекте «Танцюють всі-3» нашего земляка Александра Геращенко, танцор из балагура и весельчака смог перевоплотиться в нежного и лиричного героя. Более того, британский хореограф и один из самых известных танцоров в мире Сиско Гомез признался, что Саша – его любимчик на этом проекте.

   Наш земляк Саша Геращенко продолжает свое участие в проекте «Танцюють всі-3», а также не перестает удивлять зрителей. После первого же прямого эфира на канале СТБ пара – Саша и Марта вошли в негласную тройку лидеров шоу, а судьи проекта и пользователи сети Интернет признали их свинг – лучшим танцем эфира. Только для Саши и Марты прозвучало знаменитое «Love! Love! Love!» от судьи проекта Сиско Гомеза, что означает высшую степень признания им мастерства танцоров.Танець Сашка Геращенка на проекті «Танцюють всі-3» визнали найкращим!

   22 жовтня на каналі СТБ відбулася трансляція першого прямого ефіру шоу «Танцюють всі-3», у якому бере участь і наш земляк Олександр Геращенко. Сашкові в пару на проекті дісталася найексцентричніша дівчина – Марта. Проте танець нашого земляка і члени журі, і глядачі визнали найкращим.

   Україна підтримала Сашка Геращенка, він продовжує свою участь у проекті «Танцюють всі-3». А як для нього пройшов перший прямий ефір проекту танцівник розповів нам під час приватної бесіди.Олександра Геращенка з Хорола визнали одним з найкращих танцівників України
   На каналі СТБ стартував 3-й сезон проекту «Танцюють всі». Другий рік поспіль в шоу випробовував свої сили і Олександр Геращенко з Хоролу. Минулого року судді визнали Сашка одним із 100 найсильніших танцівників країни. Цього ж разу наш земляк увійшов до 20-ки найкращих танцюристів України та в прямих ефірах телеканалу бореться за головний приз шоу – 350 тисяч гривень та місяць майстер-класів у кращих хореографів світу.


Підвищують кваліфікацію керівники аматорських театральних колективів області

   З 15 по 26 листопада 2010 року підвищували кваліфікацію керівники аматорських театральних колективів та гуртків художнього читання закладів культури області.

    Тема навчання, яка піднімалася на заняттях: «Система підвищення кваліфікації творчих кадрів як складова удосконалення фахового рівня керівників аматорських колективів та гуртків художнього читання. Проблеми. Перспективи. Досвід роботи».

   Викладачі  акцентували увагу на виховну роль в самодіяльному аматорському колективі, роль активу в роботі самодіяльного колективу, проблеми навчання і виховання творчої особистості в колективі.        Сценічна мова в сучасному театрі, її основні проблеми.Незабутня зустріч

   Їх було 28, дівчат, які в далекому 1975 році, виборовши конкурс з 6 осіб на місце, стали учнями бібліотечної спеціалізації Гадяцького культурно-освітнього училища. Це був час активного розвитку бібліотечної справи в Україні, коли в найменшому селі працювали бібліотеки, тож потреба у професійних кадрах була величезною, а престиж професії бібліотекаря – високим.

   Сказати, що вчилися дівчата добре, – мало. Досить згадати, що 10 з 28 заслужено закінчили училище з відзнакою. А в буднях навчання навіть посередня оцінка ставала предметом обговорення на класних годинах.

   Активні, життєрадісні, старанні, відповідальні. Заходиш в аудиторію, а назустріч – 28 пар очей, які чекають від тебе знань, чекають розумного й повчального. Обманути їх сподівання, не поважати бажання вчитися не можна було, не мав права.

   Та не лише навчання цікавило дівчат. Вони – учасники усіх поетичних, пісенних конкурсів, бібліотечних заходів, ініціатори вечорів відпочинку у групі. Вони – комсомольські активісти. Лідери будівельного студентського загону – також вони.
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ]
 
Новини училища
  Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище
  До уваги роботодавців та абітурієнтів
  Підвищували кваліфікацію хормейстери області

Контакти

Телефонуйте:

+38 (05354) 2-16-50

+38 (05354) 2-34-37

email: gadyachkultura@gmail.com

gadyach_kultura@ukr.netРекомендуйте нас

Сторінка АБІС Koha


Головна сторінка | Училище | Абітурієнту | Творчість | Спеціальності | Медіатека | Конкурси

© 2009—2012 Гадяцьке училище культури
Навчання за спеціальностями «Видовищно-театралізовані заходи» , «Народне пісенне мистецтво» «Народне інструментальне мистецтво» Баян (акордеон), «Народне інструментальне мистецтво», (духові інструменти) «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Бібліотечна справа», «Народна хореографія». Гадячское училище культуры имени Котляревского официальный сайт.
Сделать сайт в Харькове можно в «Укринтернет»