Слідкуйте за останніми новинами на facebook

Якщо тебе вабить сцена, чарує магія художнього слова, якщо ти хочеш оволодіти грою на музичних інструментах, оволодіти мистецтвом співу, танцю, опанувати техніками декоративно-прикладного мистецтва, основами дизайну, якщо ти хочеш пов’язати своє життя з мистецтвом, то саме у нас ти зможеш зробити перші кроки допрофесіоналізму, до життєвого успіху, до слави!

У Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського ти не лише отримаєш хорошу освіту, а й навчишся реалізовувати свій творчий потенціал. 

ТОЖ НЕ ВАГАЙСЯ І НЕ ВТРАЧАЙ СВОГО ШАНСУ!

Відео про училище


Повний розмір

 

Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище21 листопада слухачі відділення підвищення кваліфікації Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, у рамках проведення виїзного практичного заняття, відвідали Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О.Гончара. Метою заняття було ознайомлення слухачів з досвідом роботи бібліотеки щодо виховання потреби у юнацтва та молоді систематичного читання, підвищення читацької активності та компетентності.

Як виконується бібліотекою державна цільова програма підтримки та розвитку читання на період до 2015 року і що можуть зробити бібліотекарі області з цього питання, почули слухачі у виступах провідних фахівців області.

Екскурсія бібліотекою дала можливість ознайомитися з читальними залами бібліотеки, відділом міського абонементу, Інтернет-центром та дізнатися, що робить бібліотека для задоволення інформаційних і дозвіллєвих потреб молоді та виховання юнацтва в кращих традиціях національної культури і патріотизму.  

Зацікавила слухачів діяльність відділу маркетингу, працівники якого розповіли як вони займаються зовнішньою та внутрішньою рекламою бібліотеки та її послуг, проводять маркетингові дослідження з метою подальшого вдосконалення бібліотечно-бібліографічного обслуговування та організовують масові заходи.

С.П.Мосякіна, голова ЦК викладачів бібліотечних дисциплін


 
Головна сторінка | Училище | Абітурієнту | Творчість | Спеціальності | Медіатека | Конкурси

© 2009—2012 Гадяцьке училище культури
Навчання за спеціальностями «Видовищно-театралізовані заходи» , «Народне пісенне мистецтво» «Народне інструментальне мистецтво» Баян (акордеон), «Народне інструментальне мистецтво», (духові інструменти) «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Бібліотечна справа», «Народна хореографія». Гадячское училище культуры имени Котляревского официальный сайт.
Сделать сайт в Харькове можно в «Укринтернет»